Pokračovanie majstrov
Náskok pred Majstrami bol vyčerpávajúci, ale časopisy pripravujú Majstrov, aby nás to znova žilo znova. Posledný deň bol úžasný s dramatickým obvinením Charla Schwartzela z Južnej Afriky, ktorý sa nezvládol nátlaku, ale pokračoval v birdie spree, ktoré vyhralo majstrov Masters v móde. Bol to hlavný výkon, keď ovládal posledné golfové jamky, aby vyhral ako skutočný majster.

Juhoafrické víťazstvo prinieslo príbehy prvého juhoafrického víťaza Garyho hráča, ktorý ovládal golfový svet toľkými rokmi. Bol prvým medzinárodným víťazom zelenej bundy. Gary bol známy ako čierny rytier, keďže vždy nosil čiernu farbu. Toto tiež prinieslo mnoho výročí výher, ako je Jack Nicklaus, keď vyhral za veky v roku 1986, keď nazbieral svoju 6. zelenú bundu vo veku 46 rokov.

Ďalší juhoafričan, ktorý to urobil, bol Ernie Els, ktorý zaznamenal dobré skóre. Bol v úzkom kontakte s preplánovaním Juhoafrického otvoreného turnaja a Pohára prezidentov, ktorý bol naplánovaný na ten istý víkend. S potešením sa dozvedel, že tieto dva turnaje nebudú také isté, ako veľa svetových golfistov chce vstúpiť na toľko turnajov, koľko je len možné. Počas víkendu Masters by nikto nemal naplánovať turnaj, pretože ten je stanovený na prvý víkend v apríli. S viac turnajmi naplánovanými po celom svete a lepší hráči chcú vstúpiť čo najviac.

Ďalším Majstrom bolo to, prečo ho milujeme, takže si spočítajme spôsoby. Napríklad Jack Fleck, ktorý má 90 rokov, sa po 46 rokoch objavil na Masters. Hral v 10 Masters a tento rok sa zúčastnil na podujatí Par 3. Dokonca aj Caddies, ako napríklad Carl Jackson, uskutočnil 50. po sebe idúci štart v Masters a posledných 35 na taške Ben Crenshaw. Rory McIlroy bude pravdepodobne chcieť zabudnúť na nedeľu na Masters, keď mal naštartovať štvorhodinový náskok a končil posledný deň s veľmi emotívnou scénou 80, keď dokončil 18 rokov a ľudia ho tlieskali, keď to zvládal triedou. Znovu vyhrá, ale Majstri sa v posledný deň môžu dostať ktokoľvek. Jedného dňa bude nosiť túto zelenú bundu, keď má iba 21 rokov.

Samozrejme sa konečne dostali k hráčom v kategórii Masters 2011, keď Adam Scott a Jason Day mali 12 pod a iba dve strely späť. Adam aj Jason sú z Austrálie, takže americkí golfisti boli späť v balení. Samozrejme žiadny časopis neopustí Tiger a bol spomenutý v mnohých článkoch a mal jeden článok sám. Uviedlo sa, že Tiger mal záblesky svojho vlastného ja a urobil beh v ostreľoch ako prvých deväť posledných dní, ale vybledol na zadnej strane deväť. Boli to záblesky od Freda Couplesa, Phil Nickelson to nikdy nezačal, pretože dúfal, že bude mať štvrtú zelenú bundu, ale nie tento rok.

Vernisáž na začatie Masters bola zábermi z prvého odpaliska od Jacka Nickelsona, Arnie Palmera, ktorý odštartoval Masters 2011 skvelým spôsobom. Tohtoročné ihrisko bolo najväčšie od roku 1966 s 99 hráčmi. Toto sa pravdepodobne zmení, pretože je známe, že Majstri požadujú pole orezania, pretože tento turnaj je len na pozvanie. Masters je svojho druhu na súkromnom golfovom ihrisku, ktoré je jedným turnajom, ktorého sa chcú zúčastniť všetci profesionálni golfisti na celom svete. Teraz je koniec a budeme čakať do roku 2012 na ďalších vzrušujúcich majstrov.

Video Návody: Premier cup(pohar majstrov) Live 8.7.17 pokracovanie (Smieť 2024).